Thuis > producten > LiSOCl2 batterij > Ronde vorm ER32L100 Li Socl2 Lithiumbatterij 32.9*10.5mm Compacte grootte
Ronde vorm ER32L100 Li Socl2 Lithiumbatterij 32.9*10.5mm Compacte grootte
Productdetails
Plaats van herkomst: Wuhan
Merknaam: FBATTERY
Certificering: CE, ROHS, UN38.3
Modelnummer: ER32L100
Betaling & het Verschepen Termijnen
Min. bestelaantal: Onderhandelbaar
Prijs: Bespreekbaar
Verpakking Details: Verpakking
Levertijd: 20 dagen
Betalingscondities: L/C, D/A, D/P, T/T
Levering vermogen: 10000PCS/30Days
Krijg Beste Prijs
Markeren:
li-socl2-lithiumbatterie
lithiumcilinderbatterij
Productsysteem:
LiSOCl2 batterij
Nominale capaciteit:
1700mAh
Nominale spanning:
3.6V
Werktemperatuur:
-55°C+85°C
Gewicht:
24g
Toepassingen:
Intelligente en instrumentenruimte, afstandsbediening/draadloos, Intelligent brandbeheersysteem
Productsysteem:
LiSOCl2 batterij
Nominale capaciteit:
1700mAh
Nominale spanning:
3.6V
Werktemperatuur:
-55°C+85°C
Gewicht:
24g
Toepassingen:
ER32L100 Lithiumbatterij LiSOCl2-batterij Lithium Thionylchloride-batterij
Specificaties:
Model ER32L100
Type Energie-type
Grootte 1/6D
Nominale capaciteit 1700 mAh ((bij 0,5 mA, +20°C/2,0V afgesneden)
Nominale spanning 3.6V
OCV 3.66V
Afsluitspanning 2.0V
Afmeting 32.9 ((D) *10.5 ((H) mm
Gewicht 24 g
Max. continue stroom 10 mA
Max. Pulsstroom 20 mA
Werktemperatuur -55°C~+85°C
Bergingstemperatuur Max.30°C
Houdbaarheid ≥ 10 jaar
Zelfontladingspercentage ≤ 1%
Ronde vorm ER32L100 Li Socl2 Lithiumbatterij 32.9*10.5mm Compacte grootte 0
Algemene Beoordeling
5.0
Gebaseerd op 50 beoordelingen voor deze leverancier
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingen
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%